• Projekty klasy 1a 2020/2021

• 26.04.2021 17:43
      • Dodatkowo klasa 1a realizuje Codzienne czytanie na powitanie, podczas którego w przerwach śniadaniowych uczniowie zapoznają się z literaturą dziecięcą proponowaną przez wychowawczynię albo przez nich samych, a dzięki projektowi Mały odkrywca dzieci poprzez obserwacje przyrodnicze poszerzają wiedzę o otaczającym środowisku.

Klasa 1a zrealizowała również jeden z projektów Uniwersytetu Dzieci: Lekcje z klasą. Jak odczytywać emocje? Podczas tych zajęć uczniowie zespołowo poszukiwali kreatywnych rozwiązań, a także uczyli się jak rozpoznawać co czują inni. Dzięki nim mogli wzmocnić umiejętność nawiązywania relacji z rówieśnikami, empatię oraz świadomość własnych emocji, a także spsoby radzenia sobie z nimi.